Extra

Klíč k další odhalené myšlence...

3. září 2011 v 15:00
Tak jsme se tu zase sešli po týdnu rozlušťovaní další myšlenky inteligentního Mirseeho a přicházíme s novou indicií pro Vás, která se zdá být velmi zajímavá. Tentokrát se jedná o hlubokém zamyšlení v sama sebe a plánech. Taky můžete čekat další osoby, který ovlivní Mirseeho dosavadní život... Myslíme, že je na co se těšit...

Klíč k dalšímu odhalenému tajemství čeká na další Vaše úsilí k rozluštění...

Další indicie pro vás...

24. srpna 2011 v 15:19

Přišli jsme Vás konečně informovat o dalším dílku Mirseeho deníku, který se objeví už TENTO PÁTEK. Z krátkého nahlédnutí na pár řádek jsme se dozvěděli, že se s námi Miro podělí o jeden vcelku zajímavý zážitek.

Co dělal? S kým? Kde? A proč? ... Hm... možná nám napoví další "odlepená" indicie, která vypadla při prohlížení stránek deníku. A opět - není vcelku. Na odkazu výše už po rozkliknutí určitě budete vědět... :-)

...a v příštím týdnu na nás "nejspíš" zase vypadne něco ORIGINÁLNÍHO... :D

Kdo se těší...?

Tajemství rozluštěné kapitoly!

20. srpna 2011 v 0:00

Hups, dneska, když jsme vzali do rukou deník, abysme pro vás už na DNEŠNÍ VEČER připravili první kapitolku Mirseeho deníku, něco nám spadlo doslova pod nohy!

Bohužel... papírek byl natolik poškozený, že lze jen "těžko" odhadnout, co na něm asi je... :-)
Vypadá to, že se "odlepil" z jednoho z prvních záznamů!

Možná je to indicie pro Vás!

:D ... na odkazu výše složte puzzle a do komentářů diskutujte, o čem bude asi první dílek... :-)

První rozluštěné tajemství

19. srpna 2011 v 0:00

Abychom Vám zpříjemnili čekání na první rozluštěnou kapitolu Mirseeho deníku, odtajnili jsme pro Vás něco velkého. Něco, co mělo zůstat tajemstvím... Stačí rozkliknout celý článek a první tajemství deníku je i Vaše. 
 

Reklama