Aktuálně

Upozornění ohledně designu

18. srpna 2011 v 20:49
Vzhledem k tomu, že blog.cztechnické problémy (což není žádnou novinkou pro všechny blogující blogaře), je dost možné, že se Vám design nebude zobrazovat...

Pokud by se tak stalo, zkuste několikrát aktualizovat stránku a rozkliknout komentáře, nebo promažte historii...

Pevně doufáme, že problémy se brzy vyřeší...

...a... už dnes Vás čeká první překvapení....!! :-)

Brána tajemného deníku otevřena!

18. srpna 2011 v 0:03

Dnešním dnem jsme pro Vás otevřeli další virtuální svět, který je "hnízdečkem" nás všech fanoušků Mira Šmajdy. Jelikož jsme pro Vás chtěli něco nového a originálního, napadl nás projekt "Deník Mirsee Semaid", který je plný různých zápisků, domněnek, obrázků, čmáranic a příběhů tohoto sympatického blonďáka.

Kdo by tedy odolal, kdyby našel pravý a originální deník samotného Šmajdy? Ani nám to nedalo a museli jsme "tajně" nahlédnout...

Deník není pravým dílem Mira Šmajdy, ale pojďte se spolu s námi ponořit do světa fantazie a od této chvíle - co čtete tyto řádky - patří deník přímo do Mirových rukou!

Již brzy pro vás zveřejníme první rozluštěnou kapitolu!! Je na co se těšit... především bychom byli rádi za různé komentáře od Vás, protože díky Vám bude tento projekt jenom kvést...!

(Pracujeme ve wordu jak textově, tak obrázkově - prokládáme kresbami a snažíme se, aby deník byl vzhledově "opravdovým" deníkem.)
 
 

Reklama