Srpen 2011

Deník Mirsee Semaid - 2. kapitola

26. srpna 2011 v 20:40 Kapitoly
Jen pro Vás přicházíme znovu s dalším dílkem Mirseeho deníku, který se s náma tentokrát podělil o tom, co si zahrál a jak to nakonec dopadlo... velká rada pro všechny... I když neumíte, jděte do toho..! :-)

Celou kapitolu máte ke stažení na Uloz.to, kde klikněte na stáhnout a opiště kód v prostředním sloupečku.

Pokud by došlo k jakýmkoli problémům a soubor nešel stáhnout, napište na náš e-mail: denik-mirsee-semaid@seznam.cz


Další indicie pro vás...

24. srpna 2011 v 15:19 Extra

Přišli jsme Vás konečně informovat o dalším dílku Mirseeho deníku, který se objeví už TENTO PÁTEK. Z krátkého nahlédnutí na pár řádek jsme se dozvěděli, že se s námi Miro podělí o jeden vcelku zajímavý zážitek.

Co dělal? S kým? Kde? A proč? ... Hm... možná nám napoví další "odlepená" indicie, která vypadla při prohlížení stránek deníku. A opět - není vcelku. Na odkazu výše už po rozkliknutí určitě budete vědět... :-)

...a v příštím týdnu na nás "nejspíš" zase vypadne něco ORIGINÁLNÍHO... :D

Kdo se těší...?

Deník Mirsee Semaid - 1. kapitola

20. srpna 2011 v 21:00 Kapitoly
Konečně jsme pro Vás rozluštili úplně první kapitolu Mirseeho deníku. Kdo by řekl, že třeba přesně takové úvahy by v deníku mohly být...?

Celou kapitolu máte ke stažení na Uloz.to, kde klikněte na stáhnout a opiště kód v prostředním sloupečku.

Pokud by došlo k jakýmkoli problémům a soubor nešel stáhnout, napište na náš e-mail: denik-mirsee-semaid@seznam.cz


Tajemství rozluštěné kapitoly!

20. srpna 2011 v 0:00 Extra

Hups, dneska, když jsme vzali do rukou deník, abysme pro vás už na DNEŠNÍ VEČER připravili první kapitolku Mirseeho deníku, něco nám spadlo doslova pod nohy!

Bohužel... papírek byl natolik poškozený, že lze jen "těžko" odhadnout, co na něm asi je... :-)
Vypadá to, že se "odlepil" z jednoho z prvních záznamů!

Možná je to indicie pro Vás!

:D ... na odkazu výše složte puzzle a do komentářů diskutujte, o čem bude asi první dílek... :-)

První rozluštěné tajemství

19. srpna 2011 v 0:00 Extra

Abychom Vám zpříjemnili čekání na první rozluštěnou kapitolu Mirseeho deníku, odtajnili jsme pro Vás něco velkého. Něco, co mělo zůstat tajemstvím... Stačí rozkliknout celý článek a první tajemství deníku je i Vaše.
Upozornění ohledně designu

18. srpna 2011 v 20:49 Aktuálně
Vzhledem k tomu, že blog.cztechnické problémy (což není žádnou novinkou pro všechny blogující blogaře), je dost možné, že se Vám design nebude zobrazovat...

Pokud by se tak stalo, zkuste několikrát aktualizovat stránku a rozkliknout komentáře, nebo promažte historii...

Pevně doufáme, že problémy se brzy vyřeší...

...a... už dnes Vás čeká první překvapení....!! :-)

Brána tajemného deníku otevřena!

18. srpna 2011 v 0:03 Aktuálně

Dnešním dnem jsme pro Vás otevřeli další virtuální svět, který je "hnízdečkem" nás všech fanoušků Mira Šmajdy. Jelikož jsme pro Vás chtěli něco nového a originálního, napadl nás projekt "Deník Mirsee Semaid", který je plný různých zápisků, domněnek, obrázků, čmáranic a příběhů tohoto sympatického blonďáka.

Kdo by tedy odolal, kdyby našel pravý a originální deník samotného Šmajdy? Ani nám to nedalo a museli jsme "tajně" nahlédnout...

Deník není pravým dílem Mira Šmajdy, ale pojďte se spolu s námi ponořit do světa fantazie a od této chvíle - co čtete tyto řádky - patří deník přímo do Mirových rukou!

Již brzy pro vás zveřejníme první rozluštěnou kapitolu!! Je na co se těšit... především bychom byli rádi za různé komentáře od Vás, protože díky Vám bude tento projekt jenom kvést...!

(Pracujeme ve wordu jak textově, tak obrázkově - prokládáme kresbami a snažíme se, aby deník byl vzhledově "opravdovým" deníkem.)

Kontakt

17. srpna 2011 v 21:46
Jako příznivci tohoto velkého projektu "Deník Mirsee Semaid" nás můžete kontaktovat s vašimi názory, ať už s chvalitebnými nebo negativními nebo prostě k bližším informacím o projektu.Kontaktovat nás můžete zatím prostřednictvím e-mailu: denik-mirsee-semaid@seznam.cz

Pokud by byla velká přízeň tohoto projektu a chtěli byste nás podpořit, bude k dispozici vlastní stránka na Facebooku.Těšíme se na vaše e-maily :)